YEREL
Giriş Tarihi : 17-03-2023 12:27   Güncelleme : 17-03-2023 12:29

Yeniden Refah’ta milletvekili aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı

Yeniden Refah Partisi’nde milletvekili aday adaylıkları başvuru süresi yoğunluk nedeniyle 21 Mart Salı gününe uzatıldı.

Yeniden Refah’ta milletvekili aday adaylığı başvuru süresi uzatıldı

Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim tarihinin 14 Mayıs olarak belirlenmesinden sonra, siyasi partilerde milletvekili aday adaylığı süreci devam ediyor.

Seçime ilk kez katılacak Yeniden Refah Partisi’nde, daha önce 17 Mart Cuma günü olarak açıklanan milletvekili aday adaylığı son başvuru tarihinin, yoğunluk nedeniyle 21 Mart Salı günü saat 17.00’ye uzatıldığı bildirildi.

SKM BAŞKANI NUREDDİN GÜL: “ÖZELLİKLE GENÇLERİMİZDE YOĞUN BİR TALEP VAR”

Genel Merkezde oluşturulan adaylık başvuru merkezinde süreçle ile ilgili konuşan Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nureddin Gül, “Milletvekili aday adaylığı başvuru alma sürecini yoğun bir tempoyla sürdürüyoruz. Özellikle gençlerimizden yoğun bir talep var. Kurulduğumuz günden beri halkımızın partimize gösterdiği teveccühün bir tezahürü bu. Gerek il başkanlıklarımızda gerekse genel merkezimizde çok yoğun bir şekilde aday adaylığı başvuruları yapılmaktadır.” ifadelerini kullandı.

DEPREMZEDE VE ENGELLİLERDEN ÜCRET TALEP EDİLMİYOR

Yeniden Refah Partisi’nde milletvekili aday adaylığı başvurularına yönelik çalışmalar parti genel merkezinde ve İl Başkanlıklarında gerçekleştiriliyor. 

AdminAdmin