SİYASET
Giriş Tarihi : 30-04-2023 13:04

Milletvekili Erol’dan emeklilere bayram müjdesi

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili, Parti meclisi üyesi ve 28. dönem Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, partisinin seçim vaatleri kapsamında emeklilere yönelik Ramazan ve Kurban bayramında ikramiye sözü verildiğini hatırlatarak, aynı zamanda Elazığ'a yapılacak yatırımlar hakkında da projelerini anlatıyor.

Milletvekili Erol’dan emeklilere bayram müjdesi

Genel Başkanları ve 13. Cumhurbaşkanı Kemal Kılıcdaroğlu’nun seçim bildirgesinde yer alan Ramazan ve Kurban bayramlarında tüm emeklilere asgari ücret tutarında ikramiye verilmesi vaatleri, emeklilerin hayat standartlarının yükseltilmesi amacını taşıyor.

41 yıl aradan sonra Elazığ'dan milletvekili seçilen Gürsel Erol, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor ve Elazığ halkına hizmet etmek için yoğun bir çaba sarf ediyor.

Milletvekili Erol, seçim vaatlerinde sadece emeklilere değil, genel olarak Elazığ'ın kalkınması ve gelişmesi için de birçok projeye imza atacağını açıkladı.

 Bu projeler arasında, şehirdeki tarım ve hayvancılık sektörlerinin geliştirilmesi, turizm potansiyelinin artırılması, altyapı ve ulaşım konularındaki sorunların çözülmesi gibi birçok konu yer alıyor.

Gürsel Erol'un bu vaatleri, Elazığ halkı tarafından ilgiyle karşılanıyor ve seçimlerde CHP'nin başarısına olumlu yönde etki etmesi bekleniyor. 

AdminAdmin