YEREL
Giriş Tarihi : 27-03-2023 12:19

Gürsel Erol’a CHP Elazığ İl Örgütünden Tam Destek

Milletvekili olarak seçildiği günden bugüne şehrin menfaatlerini ön planda tutan Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol’a Elazığ örgütünden tam destek geldi.

Gürsel Erol’a CHP Elazığ İl Örgütünden Tam Destek

41 yıl sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin Elazığ’dan Milletvekili çıkarmasının Gürsel Erol’un başarısı olarak nitelendiren parti örgütleri bu başarının 14 Mayıs’ta da devam edeceğine inandıklarını söylediler.

Meclis kürsüsü başta olmak üzere her fırsatta Elazığ’ın menfaatlerini ön planda tutan bir anlayışla hareket eden Milletvekili Gürsel Erol’a Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ il örgütünden tam destek geldi.

Elazığlıların sevgisine ve güvenine mazhar olan Erol’u bir dönem daha mecliste görmek isteyen vatandaşlar Millet İttifakı’nın Elazığ’da güçlü bir oy alacağını da ifade ediyorlar.

ELAZIĞ BAKANLIK İSTİYOR

Millet İttifakı’nın Elazığ’da büyük bir başarı sergileyeceğini ifade eden vatandaşlar, yıllardır Elazığ’ın bakana hasret kaldığını belirterek, 14 Mayıs’ta bu özlemin sona ereceğine inandıklarını da sözlerine ekliyorlar. 

AdminAdmin