YEREL
Giriş Tarihi : 12-03-2023 11:40

Erol'dan 'Elazığ Stadyumu' tepkisi!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Atatürk Stadyumu isminin Elazığ Stadyumu olarak değiştirilmesine tepki gösterdi.

Erol'dan 'Elazığ Stadyumu' tepkisi!

2018 yılında yıkılan Elazığ Atatürk Stadyumu, yakın bir tarihte Elazığ Stadyumu ismiyle olduğu yerden Elazığ sporuna hizmet etmeye devam edecek. CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla stadyumun isminin değiştirilmesine tepki gösterdi. Erol mesajında;
Atatürk’ün ismine stadyumda bile tahammül edemeyenler, biz bunu 2019’da öngörmüştük. Elazığ halkı bunun değerlendirmesini yapacaktır. Görev yine bize düştü, hemen gerekli görüşmeleri yapıp Ulu Önderimizin adının stadımıza verilmesini sağlayacağız. Merak etme Elazığ artık sahipsiz değilsin” ifadelerini kullandı.

BAKAN KASAPOĞLU İLE TELEFON GÖRÜŞMESİ
Bu paylaşımın ardından bir paylaşım daha yapan Milletvekili Erol, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile bir görüşme yaptığını belirtti. Açıklamada; "Biraz önce Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile telefonla görüştüm. Elazığ Stadyumu ile ilgili verdiğim bilgiler doğrultusunda inceleme başlatıp sürecin takipçisi olacağını ifade ettiler. Sayın Bakan’a Elazığ halkı adına teşekkür ederim" ifadeleri kullanıldı.

AdminAdmin