YEREL
Giriş Tarihi : 06-04-2023 17:11

ELSAD Kadın Kolları Komisyonu’ndan Depremzede Ailelere İftar Programı

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Kadın Kolları Komisyonu tarafından depremzede ailelere iftar programı düzenledi.

ELSAD Kadın Kolları Komisyonu’ndan Depremzede Ailelere İftar Programı

Elazığ Stratejik Araştırmalar Derneği Kadın Kolları Komisyonu tarafından Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'taki depremlerden etkilenen illerden kente gelen afetzedeler için iftar programı düzenlendi. Kültür Park Mamuratül Aziz Salonunda düzenlenen iftar programı yoğun katılım ile gerçekleşti.

Elazığ Stratejik araştırmalar derneği kadın kolları komisyonu başkanı Tuba Erdoğan, yaşamış olduğunuz üzüntülerinizi paylaşmak bir araya geldiklerini söyledi.

Erdoğan, “Elazığ’da faaliyet gösteren gönüllü annelerden oluşan bir dernek. Burada hep beraber el birliğiyle bir şeyler yapmaya çalışan elini taşın altına koymaya çalışan bir sürü anne var. Hepsi burada ben burada konuşuyorum arka planda birçok anne var. Bizler sizlerin üzüntülerinizi yinelemek için değil sizin üzüntülerinizi gidermek için bugün buradayız. Ne kadar şanslıyız ki Allah bizi Ensar olma şerefine kavuşturdu ve sizleri bizlerin soflarına konuk etti. Biliyoruz ki Müslümanlar bir vücudun azaları gibidir. Vücudun azalarından herhangi birinin rahatsızlanması sonucunda diğer organlarda rahatsızlanır yani şunu bilin sizin üzüntünüz bizim üzüntümüzdür sizin derdiniz bizim derdimizdir sizin sevincimiz bizim sevincimizdir. Her zaman her daim gücümüz yettiği müddetçe sizinle beraber olmaya devam edeceğiz sakın unutmayın sizin yanınızda ELSAD’ın anneleri var” dedi. 

AdminAdmin