YEREL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 23:56

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, seçim çalışmalarına il genelinde devam ediyor.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Yapılacak olan milletvekilliği seçimlerine Ak Partiden 1. Sıra Milletvekilli Adayı Olan Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında Elliler Çarşısı ve Koloğlu Çarşısında hizmet veren esnaf ile bir araya geldi.

Çarşı esnafının talep ve sorunlarını dinleyen Keleş, sorunlara hakim olduklarını belirterek Milletvekili olması halinde sorunları çözeceklerini söyledi.

Daha sonra Milletvekilli Adayı Erol Keleş’in seçim çalışmalarının bir başka durağı Elazığ Çemişgezek’liler Derneği oldu. Dernek Başkanı Gürkan Öztürk ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Keleş, istişarelerde bulundu.

Ak Parti Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı ise seçim çalışmaları kapsamında Büyük Çarşı, Belediye İş Merkezi ve Yeşildere Sokağı esnafları ile bir araya geldi.

Ak Parti Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı Baskil ilçesinde, ilçe belediye başkanı, Ak Parti Baskil İlçe Başkanı ve Teşkilatı, merkez mahalle ve Baskil ilçesine bağlı köylerin muhtarları ile de iftarda bir araya geldi.

İftar yemeğine ev sahipliği yapan Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat'a, Baskil ilçe teşkilatına ve katılım gösteren muhtarlara teşekkür etti.

Açıkkapı gösterilen destekten dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat: “koordineli bir çalışma gerçekleştireceğiz ve Baskil olarak 14 Mayıs'ta hemşehrilerimizin desteği ile bu seçimden de alnımızın akıyla çıkacağız" dedi.

AK Parti Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Çarşı ve Sarayatik Mahallelerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, 14 Mayıs’a kadar Elazığ’ın her noktasına ulaşmaya gayret edeceklerini vurguladı.

Esnaflar ise ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, Yanılmaz’a teşekkür etti.

Yanılmaz ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede; "Biz seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Gittiğimiz her yerde genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşıyoruz. Biz halkımızın içinde yer alarak aslında moral motivasyonumuzu da arttırıyoruz. İşte bu birlikteliğimiz ve gücümüz inşallah 14 Mayıs’ta sandığa yansıyacak. İfadelerini kullandı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz de Merkez Sarayatik ve Çarşı mahallelerini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi, 14 Mayıs Seçimleri için destek istedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, “Bu seçim ülkemizin kaderini tayin edecek kritik bir seçimdir. Elazığ’ımız için, daha güzel ve güçlü yarınlarımız için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Ülkemizin demokrasisine, birliğine ve kalkınmasına sahip çıkacağız. Türkiye Yüzyılı için; Doğru zaman, doğru adam ve doğru adımlarla yola devam edeceğiz. İnşallah 14 Mayıs’ta sandıkların açılmasıyla birlikte Türkiye Yüzyılı’nın da kapılarını açmış olacağız.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AdminAdmin