YEREL
Giriş Tarihi : 24-03-2023 11:33

Aday Adayı Selahattin Özsoy’un İlçe Temasları

Yapılacak olan seçimlerde Elazığ’dan AK Parti Milletvekili Aday Adayı Olan Selahattin Özsoy, çalışmalarına Keban, Ağın ve Baskil İlçesi ile devam etti.

Aday Adayı Selahattin Özsoy’un İlçe Temasları

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Selahattin Özsoy, seçim çalışmaları kapsamında Keban, Ağın ve Baskil ilçeleriyle, Yurtbaşı ve Yazıkonak Beldelerini ziyaret etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Aday Adayı Selahattin Özsoy, ziyaretleri kapsamında, Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı, AK Parti İlçe Başkanı Turgay Toprak, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turan, İl Genel Meclis Üyesi Muzaffer Bulut ve teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyaretlerine Ağın ilçesiyle devam eden Özsoy, AK Parti Ağın Başkanı Mehmet Ağın, Kadın Kolları Başkanı Gülay Öztürk ve teşkilat üyelerini ziyaret etti.

Daha sonra Baskil ilçesine geçen Özsoy, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, AK Parti İlçe Başkanı Hüsni Kalkan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yücer, Gençlik Kolları Başkanı Murat Öztekin ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

Özsoy son olarak Yurtbaşı Belde Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Doğan, AK Parti Yurtbaşı Belde Başkanı Ruhi Çevik, Kadın Kolları Başkanı Çicek Aydın; Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı, AK Parti Yazıkonak Belde Başkanı Osman Temizkan, Kadın Kolları Başkanı Sevcan Soğanlı ve teşkilat üyelerini ziyaret etti.

AdminAdmin